eRaty Santander Consumer Bank

Akcesoria i części zamienne 

75 produkty

Łazienka to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w całym domu. To tutaj funkcjonalność i odprężające doznania estetyczne mogą współistnieć w pełnej harmonii. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej armatury, która będzie oddawać charakter domowników, tworząc ich osobistą, intymną oazę spokoju. Równie ważne są także akcesoria łazienkowe, ponieważ właśnie one dopełniają aranżację i nadają wnętrzu charakteru.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo całą gamę akcesoriów, które spełniają zarówno wymogi użyteczności jak i stylu. Wśród nich pojawiają się m.in.: eleganckie deszczownice, fantazyjne wylewki, nowoczesne słuchawki prysznicowe, czy absolutnie praktyczne korki odpływowe. Każde z nich osobno stanowi jedynie detal, jednak razem z pozostałymi elementami armatury tworzą spójną, gustowną całość. Wszystkie nasze akcesoria to małe dzieła sztuki, które na tle nowoczesnej łazienki stają się znienacka wyrafinowanymi akcentami.

Aranżacja każdego wnętrza, a szczególnie łazienki, powinna być dokładnie przemyślana. Warto świadomie dobierać detale, biorąc pod uwagę ich użyteczność oraz formę wizualną. Tylko wtedy będzie można nacieszyć oko nie tylko swoje, ale również odwiedzających łazienkę gości.

Pokazuje 1 - 9 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 75 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00