eRaty Santander Consumer Bank

Syfony, zawory i odpływy 

35 produkty

Zanim zostanie wybrane wyposażenie łazienki, warto pomyśleć najpierw o kwestiach technicznych. Istnieją bowiem takie elementy, bez których nawet najpiękniej urządzona łazienka nie będzie działać sprawnie. Dlatego, aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojej łazienki, na początek należy zadbać o części takie jak: syfony, zawory kątowe i odpływy liniowe.

Zadaniem syfonów jest odprowadzanie zużytej wody do kanalizacji. Jest to urządzenie o mało skomplikowanej budowie, w którym design nie ma szczególnego znaczenia. Dlatego w tym przypadku warto postawić na jakość wykonania. Rozważny wybór syfonu pozwoli zaoszczędzić niekomfortowych zdarzeń takich jak wydobywający się z kolanka przykry zapach.

Zawory kątowe powinny zostać starannie dopasowane do sanitariatu. Szczególnie pożądane są zawory mosiężne, niepodatne na korozję i zgodne z normami dotyczącymi wody pitnej. W sklepie CATIDO posiadamy solidne zawory, uniemożliwiające powstawanie przepływu lub ciśnienia zwrotnego.

Odpływy liniowe stanowią rozwiązanie, które cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Odprowadzają wodę z pryszniców typu walk-in, a przy tym są bardzo proste w montażu. Oferują znaczną wygodę oraz przestrzeń, którą wcześniej trzeba było wykorzystać na montaż brodzika.

Pokazuje 1 - 9 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 35 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00