Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Zlewy i WC 

76 produkty

W żadnej łazience nie może zabraknąć toalety oraz zlewu. Są to dwa zasadnicze filary decydujące o funkcjonalności tego pomieszczenia i niezwykle trudno się bez nich obejść. Obecnie, poza rolą praktyczną, pełnią one także rolę dekoracyjną. Zlewy i ubikacje dostępne są w tak wielu fasonach i kształtach, że coraz częściej stają się elementem wystroju łazienki.

W katalogu sklepu CATIDO posiadamy zarówno umywalki nablatowe, jak i podblatowe - nadające się do podwieszenia. Dodatkowo, istnieje możliwość dobrania pasującej baterii i dozownika płynu, które będą harmonijnie współgrać z konkretnym modelem zlewu.

Dysponujemy także najnowocześniejszymi wzorami misek WC, w tym także miskami wiszącymi bez rantu. Stanowią one stylową ozdobę każdej łazienki, i dzięki prostej, minimalistycznej budowie, niezwykle łatwo utrzymać je w czystości. Do każdej toalety można indywidualnie wybrać przyciski – na co dzień niezauważane – będące jednak dopełnieniem każdej stylowej łazienki.

Armatura łazienkowa CATIDO stanowi odpowiedź na najbardziej aktualne trendy i potrzeby naszych klientów. Tworząc ofertę kierujemy się niezmiennie kryteriami: cena-jakość-funkcjonalność-design, dbając o to, by wszystkie te czynniki pozostawały ze sobą w ścisłej symbiozie.

Pokazuje 1 - 9 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 76 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00