Kategorie
Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Kuchenne 

4 produkty

Od kiedy gotowanie zaczęło być postrzegane jako sztuka, całkowicie zmieniło się podejście do wyposażenia kuchni. Praktyczne zastosowanie sprzętów oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych nie stanowi już jedynego kryterium wyboru. Równie ważna jest estetyka, elegancja oraz styl. Odnosząc się do do tych wymagań, przygotowaliśmy szeroki wachlarz baterii kuchennych, które odznaczają się zarówno wysoką funkcjonalnością jak i nienagannym designem.

Oferowane przez nas nowoczesne baterie kuchenne zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Elementy takie jak wyginana, bądź wyciągana wylewka, pozwalają dotrzeć do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc w zlewozmywaku. Rozwiązują także problem domycia nieporęcznych naczyń o dużych gabarytach. Baterie kuchenne z wyginaną, bądź wyciąganą wylewką dają możliwość ustawienia zaworu w dowolnej pozycji, co zdecydowanie ułatwia pracę i czyni ją znacznie przyjemniejszą.

W sklepie CATIDO znajdą Państwo zarówno standardowe baterie oferowane na rynku sanitarnym, jak i baterie kuchenne opatentowane i zoptymalizowane w stosunku cena – jakość – funkcjonalność - design przez firmę CATIDO. Wszystkie modele naszych baterii kuchennych zostały wykonane z mosiądzu po czym zostały poddane 4-krotnemu procesowi chromowania w celu uzyskania powłoki w kolorze chromu lub niklowaniu w celu osiągnięcia powłoki INOX. Wybór tego materiału nie jest przypadkowy - posiada on wysoką odporność na niszczące czynniki i jest powszechnie ceniony za niewielką podatność na korozję.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00