Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Umywalkowe 

15 produkty

Baterie umywalkowe to przede wszystkim funkcjonalność. Przygotowaliśmy bogatą ofertę baterii umywalkowych, które znacznie ułatwiają codzienną higienę. Szczególnie przydatnym rozwiązaniem są baterie umywalkowe podtynkowe, które za pomocą zmyślnego montażu pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń na umywalce. W katalogu sklepu CATIDO nie brakuje również tradycyjnych rozwiązań. Do wyboru naszych klientów oddajemy baterie umywalkowe stojące, dostępne w różnych stylach i kształtach. Dbałość o detale oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do naszych modeli baterii umywalkowych czyni je produktami solidnymi i eleganckimi.

Podążamy za aktualnymi trendami, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć także najbardziej aktualnych wzorów armatury łazienkowej. Bez wątpienia należą do nich baterie umywalkowe nablatowe, wprowadzające do pomieszczenia powiew nowoczesności i szyku.

Baterie dostępne w naszym sklepie zaopatrzone są w ekologiczny system sperlający. Napowietrza on strumień wody, a dzięki temu ogranicza jej zużycie do potrzebnego minimum. Wbrew pozorom perlator podnosi komfort korzystania z kranu. Ten zręczny koncept podnosi ciśnienie w instalacji, dając wrażenie silniejszego strumienia. Dodatkowo perlator pomaga ukierunkować ciąg wody zapobiegając tym samym jej rozpryskiwaniu.

Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00