Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Elementy podtynkowe do baterii 

13 produkty

Baterie podtynkowe zyskały przychylność wielu zadowolonych użytkowników. Nie ma w tym nic dziwnego, przemawiają za nimi elegancja, finezja oraz nieoceniona praktyczność. Z baterii podtynkowych można już korzystać w wannie, umywalce oraz pod prysznicem.

Pomimo tak wysokiej popularności, bateria podtynkowa dla większości ludzi nadal jest tożsama wyłącznie z ładnym designem oraz poręcznością użytkowania. Tymczasem po drugiej stronie ściany kryją się bardzo istotne elementy podtynkowe do baterii, bez których nie mogłaby ona należycie spełniać swojej funkcji.

W ofercie naszego sklepu można odnaleźć wszystkie najnowocześniejsze modele baterii. Wśród nich, najwyższe miejsce w rankingu zajmują obecnie: bateria podtynkowa mechaniczna oraz bateria podtynkowa termostatyczna. To najczęściej wybierane modele baterii, które nie mogłyby zaistnieć, gdyby nie szereg znaczących detali. Należą do nich m.in. uszczelki regulujące dystans, jednoelementowe - elastyczne tworzywo CBOX, oraz 4-punktowe, stabilne mocowanie. Dużą rolę w pracy każdej baterii odgrywają również zawory miksujące ciepłą i zimną wodę.

Posiadamy bogatą ofertę elementów podtynkowych do baterii, dlatego skompletowanie całego zestawu nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Z CATIDO można urządzić swoją łazienkę w dobrym stylu od A do Z.

Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00