Kabiny prysznicowe 

13 produkty

W dzisiejszych czasach urządzanie łazienki nie oscyluje już tylko przy wyborze: wanna czy prysznic. Decydując się na którąkolwiek z opcji, przed klientem otwiera się szereg nowych możliwości. Dla zwolenników prysznica jednym z najważniejszych dylematów jest bez wątpienia to, na jaką kabinę prysznicową się zdecydować.

Oferujemy Państwu komfortowe oraz łatwe w montażu kabiny prysznicowe spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dbamy o to, by stale podążać za najnowszymi trendami, dlatego wszystkie dostępne w naszym katalogu kabiny są reprezentacją najbardziej aktualnych stylów. Posiadamy klasyczne kabiny prysznicowe z brodzikiem oraz nieco bardziej innowacyjne kabiny prysznicowe bez brodzika. Jedne i drugie zostały wykonane solidnie, z myślą o zaspokajaniu potrzeby codziennego komfortu i wygody. Na szczególną uwagę zasługują kabiny prysznicowe radaway, które pochodzą od polskiego producenta designerskich kabin prysznicowych.

Udogodnienia przewidziane w kabinach prysznicowych CATIDO to m.in. powłoka Easy Clean pozwalająca utrzymać kabinę w czystości oraz mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który chroni uszczelkę przed szybkim zużyciem i zapewnia cichą pracę drzwi w trakcie ich zamykania lub otwierania.

Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00