Brodziki prysznicowe 

20 produkty

Brodziki prysznicowe stanowią naturalne uzupełnienie każdej klasycznej kabiny prysznicowej. Wybór odpowiedniego wzoru i kształtu jest zwykle uwarunkowany stylistyką danej łazienki. Warto również zadbać o to, by brodzik wraz z obudową tworzyły jedną, spójną całość.

Oferujemy brodziki do prysznica wykonane z materiałów takich jak: akryl, konglomerat marmurowy oraz akryl z wypełnieniem poliuretanowym. Część dostępnych modeli posiada także powierzchnię o właściwościach antypoślizgowych, dzięki czemu kąpiel będzie bezpieczna dla użytkowników w każdym wieku.

W naszym sklepie można odnaleźć brodziki o różnym kształcie. Do najbardziej popularnych form należą zdecydowanie brodziki prysznicowe prostokątne oraz brodziki prysznicowe półokrągłe. Wybór konkretnego wzoru zależy przede wszystkim od tego jaki design posiada dane pomieszczenie. Jeśli wytworny i surowy – dobrze dopasuje się kształt ścięty, jeśli zaś subtelny i delikatny - lepiej zdecydować się na kształt zaokrąglony. Nie bez znaczenia jest także fakt, że brodziki półokrągłe to oczywista oszczędność przestrzeni, są więc rozwiązaniem rozsądnym dla łazienek o niewielkim metrażu.

Odpowiednio dopasowany brodzik prysznicowy harmonijnie dopełnia wyposażenie łazienki, a jednocześnie zapewnia najwyższy komfort podczas kąpieli.

Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00