Drzwi wnękowe 

17 produkty

Nowoczesny prysznic wykracza o wiele dalej niż prosty zestaw składający się z baterii, słuchawki i zasuwanych drzwi. Obecnie coraz częściej rozmyśla się bowiem nad jego kształtem, a także wyglądem poszczególnych elementów. Owocem takich kreatywnych rozważań są drzwi wnękowe prysznicowe. Posiadają one różne wzory i wymiary, pozostawiają także klientowi wybór co do montażu wejścia po prawej lub lewej stronie.

Drzwi wnękowe oferowane przez CATIDO to produkty wysoce praktyczne oraz wygodne. W subtelny sposób podkreślają charakter wnętrza, dodając mu wytworności i elegancji. Drzwi do wnęki prysznicowej to interesująca alternatywa dla prysznica zabudowanego w całości lub umiejscowionego w narożniku. Wnęka, w której znajduje się prysznic przywodzi na myśl luksusową strefę, w której można zrelaksować się po stresach minionego dnia. Codzienne użytkowanie prysznica wnękowego jest nie tylko komfortowe, ale i sprawne. Staranne wykonanie pozwoli rozkoszować się bezpieczną kąpielą w przyjemnym otoczeniu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się drzwi prysznicowe wnękowe 90, które są najbardziej popularnym rozmiarem wśród kabin tego typu. Dostępne są także drzwi o innych wielkościach i z różną stroną wejścia, tak więc z pewnością każdy odnajdzie tu drzwi pasujące do jego wnętrza.

Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00