Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Baterie prysznicowe 

20 produkty

Wśród baterii sanitarnych już od dłuższego czasu prym wiodą baterie prysznicowe. Wybierane ze względu na komfort kąpieli oraz wygodę użytkowania, często stają się interesującym akcentem wzorniczym i estetycznym. Szczególną popularnością cieszą się baterie prysznicowe podtynkowe, które trafiają w gust estetów, a jednocześnie zachwycają minimalistów. Ukrycie instalacji w ścianie pozwala zyskać dodatkową przestrzeń i wpływa korzystnie na design łazienki.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno klasyczne baterie prysznicowe jak i baterie prysznicowe z deszczownicą. Te ostatnie stanowią idealne uzupełnienie dla nowoczesnego wzornictwa i są szeroko cenione za wygodę użytkowania przy okazji codziennych, odprężających kąpieli. Do najnowszych rozwiązań należą także baterie prysznicowe z termostatem. Oferują one luksus ustawienia indywidualnie wybranej temperatury, chroniąc tym samym przed zbyt zimnym lub zbyt ciepłym strumieniem wody.

Nasze produkty reprezentują wysoką jakość wykonania: deszczownice stworzono z solidnej stali europejskiej, natomiast baterie prysznicowe wykończono mosiądzem chromowanym. Sięganie po materiały z najwyższej półki zapewnia ich trwałość oraz wytrzymałość na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00