Baterie prysznicowe 

13 produkty

Wśród baterii sanitarnych już od dłuższego czasu prym wiodą baterie prysznicowe. Wybierane ze względu na komfort kąpieli oraz wygodę użytkowania, często stają się interesującym akcentem wzorniczym i estetycznym. Szczególną popularnością cieszą się baterie prysznicowe podtynkowe, które trafiają w gust estetów, a jednocześnie zachwycają minimalistów. Ukrycie instalacji w ścianie pozwala zyskać dodatkową przestrzeń i wpływa korzystnie na design łazienki.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno klasyczne baterie prysznicowe jak i baterie prysznicowe z deszczownicą. Te ostatnie stanowią idealne uzupełnienie dla nowoczesnego wzornictwa i są szeroko cenione za wygodę użytkowania przy okazji codziennych, odprężających kąpieli. Do najnowszych rozwiązań należą także baterie prysznicowe z termostatem. Oferują one luksus ustawienia indywidualnie wybranej temperatury, chroniąc tym samym przed zbyt zimnym lub zbyt ciepłym strumieniem wody.

Nasze produkty reprezentują wysoką jakość wykonania: deszczownice stworzono z solidnej stali europejskiej, natomiast baterie prysznicowe wykończono mosiądzem chromowanym. Sięganie po materiały z najwyższej półki zapewnia ich trwałość oraz wytrzymałość na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.

Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00