Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Deszczownice 

7 produkty

Z roku na rok powstaje coraz więcej innowacji, których celem jest poprawienie jakości życia człowieka. Różnego typu udogodnienia wkroczyły także na grunt domowy, dając poczucie luksusu podczas codziennych czynności. Do takich wynalazków należą bez wątpienia deszczownice prysznicowe. Oferują one wygodę w trakcie każdej kąpieli, znacząco podnosząc komfort korzystania z prysznica.

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć deszczownice wykonane ze stali europejskiej, które odznaczają się szczególnie wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, deszczownice CATIDO wyposażone są w nowoczesny system anty-calc, który przeciwdziała osadzaniu się kamienia i ułatwia zachowanie deszczownicy w czystości.

Deszczownice są tak popularne, nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, lecz także z powodu doznań, które oferują. Deszczownice, a w szczególności deszczownica sufitowa, dają wrażenie przebywania pod przyjemnym strumieniem, przypominającym kaskadę z kropel deszczu. Dzięki temu każda kąpiel może przerodzić się w luksusową sesję relaksacyjną. Ponadto, deszczownice prezentują się niezwykle elegancko w każdej łazience - dodają jej finezji i przystrajają w nowoczesne wyrafinowanie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00