Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Elementy podtynkowe do baterii 

13 produkty

Baterie prysznicowe podtynkowe są odpowiedzią na oczekiwania wszystkich praktycznych klientów. Doskonale sprawdzają się w łazienkach o niewielkim metrażu, w których cenny jest każdy centymetr powierzchni. Nie zabierają miejsca w małych kabinach, dlatego są uznawane za praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Baterie prysznicowe podtynkowe są cenione również za nowoczesny design i stylowość. Jedynym widocznym na zewnątrz elementem jest zamocowany natrysk oraz włącznik wody, co daje efekt eleganckiego minimalizmu.

Z myślą o Państwa wygodzie, do oferty dołączyliśmy również baterie natryskowe podtynkowe z termostatem. Wysokiej klasy regulator temperatury zapewnia bezpieczeństwo oraz luksus podczas każdej kąpieli. Bateria prysznicowa podtynkowa z termostatem chroni przed nieregularnym strumieniem wody oraz eliminuje ryzyko oparzenia. Bateria samoistnie miesza zimną oraz ciepłą wodę, dostarczając ostatecznie strumień o wybranej temperaturze. Pomaga to wystrzec się przykrych niespodzianek, kiedy to woda jest nieprzyjemnie wrząca lub lodowata.

Dostępne w naszym sklepie baterie podtynkowe wykończone są mosiądzem chromowanym, posiadają również w zestawie mosiężne przełączniki i rozetę maskującą, które odznaczają się wysoką odpornością na korozję.

Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00