Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Kwadratowe 

2 produkty

Wybór prysznica może być podyktowany wieloma różnymi czynnikami. Jako pierwszorzędne jednak należy uznać metraż łazienki oraz jej ustawność. W przypadku niewielkich łazienek najlepiej sprawdzają się kabiny posiadające brodziki prysznicowe kwadratowe. Ich uniwersalny kształt pozwala na łatwe dopasowanie do niemal każdego pomieszczenia, bez potrzeby rezygnowania z gustownego designu, czy wymyślnej aranżacji.

Oferujemy brodziki do prysznica z akrylu lub konglomeratu marmurowego, do montażu bezpośrednio na podłodze, z gotowym otworem na syfon. Posiadamy brodziki prysznicowe kwadratowe 90x90 oraz brodziki prysznicowe kwadratowe 80x80. Są to najbardziej popularne rozmiary, które idealnie dopasowują się do łazienek tak nowoczesnych, jak i klasycznych.

W katalogu sklepu CATIDO można znaleźć brodziki łączące w sobie element praktyczności z wysoką estetyką. Prosty kształt brodzików nie zaprzecza ich designowi, a wręcz przeciwnie - równoboczny brodzik idealnie wpisuje się w minimalistyczny i subtelny charakter łazienki. Polecamy również szeroki wybór kabin prysznicowych CATIDO oraz stylowe słuchawki prysznicowe i baterie prysznicowe, które wraz z brodzikiem stworzą jedną, integralną całość.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00