Dostępność
Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Półokrągłe 

W tej kategorii nie ma produktów.

Obecnie urządzanie łazienki łączy się z koniecznością dokonania wielu wyborów. Już na poziomie selekcji pryszniców pojawiają się rozmaite wymiary, kształty, a także zróżnicowane typy zabudowania. Szeroka paleta możliwości roztacza się także przed osobami, które pragną wybrać konkretny rodzaj brodzika.

W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo rozmaite brodziki, wśród nich także brodziki prysznicowe półokrągłe. Ze względu na specyficzne wycięcie, świetnie sprawdzą się w łazienkach o niewielkim metrażu. Największą popularnością cieszą się brodziki o standardowych wymiarach, czyli brodziki prysznicowe półokrągłe 80x80 oraz brodziki prysznicowe półokrągłe 90x90. Ich kształt można z powodzeniem wkomponować do narożnika w każdym, nawet małym pomieszczeniu. Zaokrąglona forma dodaje łazience lekkości i gustownej subtelności. Tego typu brodziki najlepiej dopasować do reszty armatury, dlatego warto by półokrągły brodzik występował w towarzystwie okrągłej umywalki oraz okrągłej deszczownicy lub słuchawki.

Brodziki prysznicowe półokrągłe stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych brodzików kwadratowych. Są nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie przyjemne dla oka. Być może nie jest to rozwiązanie awangardowe, ale na swój sposób przełamuje typową, łazienkową konwencję.

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00