Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Syfony i korki odpływowe 

15 produkty

Kompleksowe wyposażenie łazienki obejmuje również syfony i korki odpływowe. Te małe urządzenia mają ogromne znaczenie, dlatego warto zawczasu wybrać najlepszą i najbardziej solidną jakość.

W katalogu sklepu CATIDO oferujemy przede wszystkim syfony wannowe oraz syfony umywalkowe. Przy wyborze każdego syfonu należy zwrócić szczególną uwagę na to jaki jest materiał, z którego go wykonano, jaką posiada długość oraz czy gwarantuje możliwość zaoszczędzenia przestrzeni. Niektóre modele syfonów posiadają także pokrętło sterujące działające za pomocą cięgna bowdena. Z kolei inne - bardziej zaawansowane - oferują możliwość automatycznego wypełniania.

<p">O ile design syfonów nie ma najmniejszego znaczenia, o tyle w przypadku korków odpływowych można już pokusić się o odrobinę finezji. Korki odpływowe służą do zamknięcia odpływu i występują u nas w dwóch kształtach: okrągłym oraz kwadratowym. Mają uniwersalny gwint, dlatego można je dopasować do niemal każdej umywalki. Dysponujemy korkami z przelewem bądź bez przelewu, wykonanymi z eleganckiego mosiądzu. Korki odpływowe stanowią połączenie oczywistej funkcjonalności z wysoką estetyką, którą można zsynchronizować z innymi elementami wyposażenia łazienki.

Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00