Dostępność
Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Zawory kątowe 

W tej kategorii nie ma produktów.

Zawory kątowe należą bez wątpienia do kategorii urządzeń wysoce funkcjonalnych. Powinny zostać zamontowane wszędzie tam, gdzie szczególnie ważny jest bezpieczny przepływ wody. Najczęściej tego typu zawory można spotkać w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Jednym z największych przyjaciół baterii sanitarnych jest zawór kątowy z filtrem. Jego zadaniem jest wyłapywanie nawet bardzo małych fragmentów rdzy, kamienia i piasku, zanim zdążą dostać się do armatury i uszkodzić baterię. Zawór kątowy do baterii jest cichym bohaterem, dzięki któremu zarówno perlator jak i głowica mogą działać przez długie lata bez żadnej usterki. W ofercie sklepu CATIDO posiadamy zawory z filtrem niemieckiej firmy SCHELL. Zostały one zbudowane z mosiądzu i pokryte chromem, co czyni je elementami solidnymi, a zarazem bezpiecznymi dla użytkowników korzystających na co dzień z bieżącej wody. Dostępne w naszym katalogu zawory kątowe odznaczają się wysoką jakością oraz łatwością montażu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również regulacyjny zawór kątowy, posiadający przełączeniowy gwint z samouszczelnieniem, jak również odporną na wyrwanie złączkę zaciskową. Polecany zwłaszcza do ochrony sprzętów elektronicznych.

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00