eRaty Santander Consumer Bank

Zawory miksujące 

13 produkty

Zawory miksujące to urządzenia, które powinny znaleźć się w każdej nowoczesnej łazience. Mosiężna bateria sanitarna miksuje mechanicznie ciepłą oraz zimną wodę, sprawiając tym samym, że codzienne użytkowanie prysznica, wanny, czy umywalki jest wiele bardziej komfortowe oraz - przede wszystkim - bezpieczne.

Stosowanie zaworów miksujących posiada same zalety. Jedną z nich jest fakt, że regulacja przedniej maskownicy znacznie ułatwia instalację, czyniąc ją praktycznie bezproblemową. Ponadto, podkładki gumowe nie są widoczne, więc nie przeciekają i nie niszczą się w czasie użytkowania. Ważny jest także materiał wykonania - mosiężne przełączniki to tworzywo wytrzymałe, a więc wysoko odporne na korozję.

Każdy z zaworów miksujących posiada zarówno filtry jak i zawory zwrotne, dzięki czemu w razie ewentualnej awarii, problem można z łatwością rozwiązać bez potrzeby rozkręcania zaworu. Termostaty CATIDO wyposażone są także w solidną, angielską głowicę termostatyczną.

Zawory miksujące regulują ciśnienie przepływu wody oraz temperaturę wody, w ostateczności do Państwa baterii dociera jednostajny strumień o umiarkowanej temperaturze. Ta symbioza nie byłaby możliwa, gdyby nie zetknięcie najnowszej technologii z logiczną funkcjonalnością. Na co dzień być może nie widać pracy tego urządzenia, jednak warto się w niego zaopatrzyć, aby umożliwić prawidłowe działanie naszych urządzeń w łazience oraz kuchni.

Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00