Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Odwodnienia liniowe podłogowe 

7 produkty

Komfortowa, a zarazem stylowa łazienka wymaga dopracowania wielu szczegółów. Być może odpływ podłogowy nie jest tym, co pierwsze przychodzi do głowy podczas urządzania łazienki, jednak warto o nim pamiętać. Odwodnienia liniowe podłogowe są wbudowane w posadzkę i pełnią funkcję odpływu. Wybierając odpływ liniowy można bez problemu zrezygnować z brodzika, cokolików oraz wszelkiego rodzaju progów. Wystarczy jedynie zaprojektować mały spadek oraz odpływ o optymalnej długości.

Odpływ podłogowy liniowy występuje także w postaci punktowej lub narożnikowej. Stanowi doskonały mariaż między funkcjonalnością a nowoczesnym designem. To rozwiązanie występuje najczęściej w prysznicach typu walk-in, tzn. w kabinie typu otwartego, gdzie jedynym odgrodzeniem od reszty łazienki jest szklana tafla. Nowoczesne aranżacje chętnie wybierają minimalistyczną elegancję, tak więc odpływ podłogowy staje się coraz bardziej rozchwytywany.

Inne zalety odpływu liniowego to łatwość w czyszczeniu odpływu, a także fakt, że nie zabiera on niepotrzebnie miejsca w pomieszczeniu i pozwala na bezbarierowe przejście. Ta ostatnia cecha jest szczególnie przydatna w przypadku osób starszych oraz niepełnosprawnych.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00