Dostępność
Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Baterie kuchenne 

W tej kategorii nie ma produktów.

Żadna kuchnia nie mogłaby istnieć bez baterii kuchennej. To właśnie ona jest podstawą do przygotowania rozmaitych dań i pozwala utrzymać w czystości każde domowe zaplecze gastronomiczne. Oprócz swojej niewątpliwej roli funkcjonalnej, baterie kuchenne mogą oferować także walory estetyczne. Należy o tym pamiętać, zwłaszcza podczas urządzania nowoczesnej i stylowej kuchni.

W katalogu sklepu CATIDO znajdą Państwo bogaty wybór baterii kuchennych wyposażonych w najnowsze technologie. Oferujemy między innymi niezwykle praktyczne baterie kuchenne z elastyczną wylewką, które są w stanie sprostać wielu różnym potrzebom w trakcie codziennego użytkowania. Baterie kuchenne z wyginaną wylewką pozwalają dotrzeć do najdalszych zakamarków zlewu, umożliwiają także sprawne napełnienie wodą wszystkich, nawet dużych garnków o niestandardowych wymiarach.

Proponowane przez nas modele występują w różnych kształtach oraz stylach. Posiadamy zarówno baterie w klasycznym, prostym kształcie, baterie o ściętych rantach oraz baterie kuchenne z wyginaną wylewką. Wszystkie baterie, którymi dysponujemy, zostały wykonane z najlepszych i najtrwalszych materiałów, odpowiadają także najnowszym trendom kuchennego designu. Wszystko po to, aby korzystanie ze zlewu kojarzyło się wyłącznie z czystą przyjemnością.

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00