Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Miski WC 

6 produkty

Miska wc to ważna część łazienkowej armatury. Na pierwszym miejscu nadal znajdują się jej walory funkcjonalne, choć kreatywne umysły projektantów i w tym przypadku zaznaczyły swoją obecność. Wyrazem tego są chociażby miski wc wiszące, które wyglądają nadzwyczaj elegancko w każdej nowoczesnej łazience. Wynalazkiem ostatnich lat są też miski wc bezrantowe. Ich nowatorska konstrukcja została pozbawiona rantu wokół misy, tradycyjnie występującego w sanitariatach starego typu. Brak zagięć i zakamarków pozwala utrzymać miski wc w najwyższej czystości. Pielęgnacja takiego sedesu jest znacznie łatwiejsza i nie wymaga zastosowania pełnego arsenału przyrządów czyszczących.

Równie ważnym odkryciem są miski wc z deską wolnoopadającą. To propozycja przede wszystkim wygodna, ale i stylowa. Ułatwia codzienne życie wszystkich użytkowników, a do tego jest praktycznie bezgłośna podczas zamykania, co można uznać za jej dodatkowy atut.

Miski wc z naszej kolekcji nie sprawiają kłopotów w trakcie montażu i można je dopasować do większości dostępnych na rynku podtynków. Dużą zaletą tych innowacyjnych misek wc jest ich kształt oraz umiejscowienie w łazienkowej przestrzeni. Miski z zabudowaną powierzchnią boczną są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości, a ich gładka powierzchnia odznacza się wysoką elegancją.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00