Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Deski WC 

2 produkty

Na zadowalający efekt końcowy składa się zwykle mnóstwo powiązanych ze sobą detali. To właśnie one kształtują daną przestrzeń i nadają jej konkretnego charakteru. Tak samo jest również w pomieszczeniach łazienkowych, gdzie każdy element wyposażenia może stanowić część jednej, spójnej całości.

Do takich elementów należą z pewnością deski sedesowe. Na co dzień niezauważalne, w rzeczywistości stanowią jednak ważne ogniwo łazienkowej armatury. Na przełomie ostatnich lat unowocześniono deski wc w taki sposób, by maksymalnie ułatwić życie człowieka. Stąd właśnie tak popularne deski sedesowe wolnoopadające. To rozwiązanie niezwykle wygodne, a przy tym także eleganckie. Coraz więcej klientów decyduje się na deski wc wolnoopadające ze względu na komfort i bezpieczeństwo, szczególnie w przypadku obecności małych dzieci.

Dostępne w naszym sklepie deski sedesowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów zapewniających ich trwałość, nawet przy częstym użytkowaniu. Innowacyjna technologia zapewnia cichy, praktycznie niesłyszalny domyk, dlatego całkowicie znika problem hałasu deski opadającej z impetem w środku nocy. Łagodne zamykanie deski sprawdza się także w obiektach użytku publicznego i z pewnością zachwyci gości płynącym z tego komfortem.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00