Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Przyciski spłukujące 

12 produkty

Podczas aranżacji łazienki należy zwrócić uwagę na wiele różnych detali. Ważna jest zarówno wygoda i funkcjonalność jak i wyszukany design. Dotyczy to w równym stopniu wyposażenia o dużych gabarytach, jak i elementów bardzo małych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej zainteresowania wzbudzają przyciski spłukujące. Przestały być one traktowane wyłącznie jako praktyczny szczegół, a zaczęły pełnić rolę luksusowego akcentu.

Katalog naszego sklepu oferuje liczne przyciski spłukujące, dostępne w różnych wzorach i kolorach. Posiadamy przyciski spłukujące do stelaża oraz przyciski spłukujące dedykowane dla systemów instalacyjnych i zbiorników toalet do wmurowania. Przyciski zostały wykonane ze stali nierdzewnej i wykończone techniką laserowej obróbki, dlatego cechuje je wysoka wytrzymałość. Całość mechanizmu znajduje się w ścianie, a na zewnątrz widoczny jest przycisk w wersji nieodstającej lub odstający jedynie kilka milimetrów ponad powierzchnię płytek.

Nasze przyciski spłukujące to przede wszystkim elegancja i klasa. Swoją wyjątkowość zawdzięczają prostym liniom i unikalnej konstrukcji. Wszystkie przyciski spłukujące CATIDO zostały stworzone z myślą o łazienkach nowoczesnych, charakteryzujących się wysoką estetyką w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe.

Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00