Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Dozowniki do płynu 

1 produkt

Dozowniki do płynu doskonale sprawdzają się zarówno w łazience jak i w pomieszczeniach kuchennych. Dozowniki wyglądają stylowo i elegancko, dlatego mogą z powodzeniem pełnić także rolę dekoracyjną. Dopełniają design i stanowią atrakcyjne uzupełnienie wystroju.

W naszej ofercie dysponujemy dozownikami, które można dopasować do baterii kuchennych oraz baterii łazienkowych. Dozowniki CATIDO posiadają metalowy mechanizm, zostały również wykończone wysokiej jakości materiałami, takimi jak chrom i inox. Tak solidne wykonanie daje pewność, że dozownik płynu chrom posłuży Państwu przez wiele lat, nie tracąc przy tym swoich walorów funkcjonalnych oraz estetycznych.

Dozowniki dostępne w sklepie CATIDO oferują pojemność 340 ml i posiadają bardzo prosty system wymiany płynu. Można uzupełniać je mydłem, płynem do mycia naczyń lub dowolnie wybranym środkiem. Obsługa dozowników jest niezwykle szybka - mają one stabilną pozycję, dlatego do pobrania płynu wystarczy praktyczne jeden ruch. Wybór dozownika do płynu zapewnia więc nie tylko praktyczność i poręczność, ale także sporą oszczędność czasu. Dozowniki płynu cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ nie zabierają dużo miejsca przy zlewie bądź umywalce i znacznie ułatwiają codzienne czynności.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00