Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Przyłącza kątowe 

8 produkty

W każdej łazience, oprócz newralgicznych modułów armatury, istnieje wiele drobnych elementów, które sprawiają, że wszystko działa tak jak należy. W grupie tych drugoplanowych podzespołów znajdują się między innymi przyłącza kątowe. Dzięki nim wąż prysznicowy oraz słuchawka prysznicowa spoczywają na swoim miejscu, a użytkownik może całkowicie oddać się przyjemności płynącej z kąpieli.

W katalogu sklepu CATIDO swoje miejsce znalazły także przyłącza kątowe z uchwytem, dostępne w różnych wzorach. Dysponujemy przyłączami o subtelnym, zaokrąglonym kształcie, jak i przyłączami o zdecydowanych, zaostrzonych rantach. Wybór konkretnego modelu uzależniony jest od charakteru danej łazienki.

W naszej ofercie znajdują się proste, klasyczne przyłącza kątowe węża prysznicowego, a także nieco bardziej zaawansowane przyłącza kątowe wyprowadzane spod tynku, do uchwytu słuchawki prysznicowej, umożliwiające jednocześnie przyłączenie węża doprowadzającego wodę. Wszystkie nasze przyłącza zostały wykonane z solidnego mosiądzu, który zapewnia wytrzymałość elementu, a jednocześnie elegancko się prezentuje. Wiemy, że nawet tak mała rzecz jak przyłącze kątowe do węża prysznicowego ma wpływ na końcowy wygląd łazienki, dlatego przykuwamy dużo uwagi do jego realizacji.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00