Dostępność
Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Wylewki do baterii 

10 produkty

Wylewka do baterii to jeden z komponentów łazienkowej armatury, z którym człowiek ma największą styczność. Dotykamy jej za każdym razem, kiedy chcemy umyć ręce, nalać wodę do wanny, wziąć orzeźwiający prysznic. Jest ona tak integralna z czynnością mycia, że mało kto już zwraca na nią uwagę. Zazwyczaj wylewki do baterii przestają być dostrzegalne przez użytkownika, kiedy są idealnie dopasowane do baterii oraz reszty wyposażenia. Dzisiaj na rynku wybór jest tak szeroki, że kupno odpowiedniej wylewki nie stanowi już problemu.

W sklepie CATIDO posiadamy ogromny wachlarz wylewek do baterii. Dysponujemy wylewkami prostokątnymi, zaokrąglonymi, płaskimi, kulistymi, poziomymi i pionowymi. Możliwości są praktycznie nieograniczone, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać swój ulubiony kształt. Wygoda w tym przypadku nie będzie posiadała wspólnego mianownika, ponieważ w każdym indywidualnym przypadku może zadecydować o tym inna forma wylewki. W odniesieniu do miejsca montażu oferujemy wylewki wannowe, prysznicowe, umywalkowe, naścienne oraz podtynkowe.

Nasze wylewki do baterii zostały wykonane z wytrzymałego i mocnego mosiądzu. Dzięki temu będą mogły zagościć w łazienkach na długie lata, nie sprawiając przy tym problemu w trakcie czyszczenia.

Pokazuje 1 - 9 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 10 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00