Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Dysze do hydromasażu 

1 produkt

Najnowsze rozwiązania do wnętrz łazienkowych wybiegają znacznie poza powszechnie oferowaną funkcjonalność. Urządzenia takie jak dysze do hydromasażu oferują bowiem dodatkowo nieoceniony luksus i komfort podczas każdorazowego zastosowania. Strumień wodny wydobywający się z dyszy przyjemnie masuje ciało i pozwala usunąć nagromadzone w nim napięcie. Dzięki temu każda kąpiel może zamienić się w przyjemną i relaksującą sesję SPA.

W ofercie sklepu CATIDO posiadamy dysze natryskowe oraz dysze wodne do hydromasażu. Zapewniają one masaż o różnym stopniu intensywności, który można skierować na wybrane partie ciała. Regularność stosowania przekłada się zarówno na fizyczne odprężenie, jak i na psychiczną równowagę. Dysze do hydromasażu można zamontować w wannie oraz w prysznicu. W pierwszym przypadku podstawą mechanizmu są małe pęcherzyki powietrza, które podczas unoszenia się, subtelnie muskają ciało. Z kolei dysze natryskowe dedykowane dla prysznica działają na zasadzie mini biczy wodnych.

Nasze dysze do hydromasażu to łatwość montażu, a także wygoda późniejszej eksploatacji. Użycie solidnych materiałów wysokiej jakości chroni przed osadzaniem się kamienia i zapewnia dłuższą żywotność urządzenia.  

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00