Dostępność
Stan:
Producent

eRaty Santander Consumer Bank

Syfony 

15 produkty

Podczas urządzania łazienki wiele czasu poświęca się aspektom wizualnym i skupia wiele uwagi na jej ostatecznym wyglądzie. I dobrze - to oczywiste, że pragniemy, by łazienka była nie tylko funkcjonalna, ale też gustowna. Warto jednak czasami zostawić na moment wzorniki i katalogi, by choć na krótką chwilę zająć się aspektami technicznymi, bez których piękna łazienka stałaby się tylko nieużyteczną atrapą.

W sklepie CATIDO znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy do wyposażenia kuchni i łazienki. Wśród nich pojawiają się także syfony oraz korki odpływowe, które - choć niepozorne - spełniają niezwykle istotną rolę w domowym systemie wodnym.

Oferujemy syfony do wanny oraz syfony do zlewozmywaków. Dysponujemy syfonami wykonanymi z różnych materiałów - od trwałego i odpornego na temperaturę polipropylenu do eleganckiego i solidnego mosiądzu. Nasze syfony niezawodnie odprowadzają wodę z brodzików, wanien oraz zlewów kuchennych.

Równie ważną rolę pełnią korki odpływowe. W naszej ofercie znaleźć można korki odpływowe typu klik-klak do montażu w umywalkach z przelewem lub bez przelewu. Do stworzenia korków wykorzystano mosiądz, a następnie pokryto je wysokiej jakości chromem. Dzięki temu korki odpływowe wyglądają porządnie, a jednocześnie bardzo elegancko.

Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 15 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00