Dostępność
Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Akcesoria 

W tej kategorii nie ma produktów.

Wanna to miejsce błogiego relaksu i wytchnienia od codziennego pośpiechu. Oprócz komfortu płynącego z samej kąpieli, przyjemność czerpać można również z dodatkowych udogodnień w postaci specjalnych akcesoriów dedykowanych dla wanien.

W kategorii akcesoria do wanny kryją się najczęściej elementy takie jak: nogi do wanny, siedzisko, uchwyt oraz zagłówek do wanien. Każdy z nich reprezentuje inną funkcjonalność, jednak wszystkie zostały stworzone przede wszystkim w celu podniesienia standardu użytkowania wanny.

Na szczególną uwagę zasługuje zagłówek, który pozwala wygodnie oprzeć głowę podczas długiej, odprężającej kąpieli. Jest on wyprofilowany w ten sposób, aby zapobiec sztywnieniu karku i zagwarantować maksymalny komfort. Dzięki temu wieczorne sesje z książką i muzyką będą mogły trwać w nieskończoność. Zagłówki w sklepie CATIDO zostały stworzone z poliuretanu i są kompatybilne z modelami wanien Modern, Quadro, Infinity, Praktika, Integra, Rima, Vera.

Wiemy, że piękno tkwi w szczegółach. Dlatego wszystkie nasze akcesoria wannowe zostały stworzone z zachowaniem staranności o każdy, nawet najmniejszy detal. Do Państwa dyspozycji oddajemy urządzenia wytrzymałe, a jednocześnie estetyczne wizualnie. A wszystko po to, by wygoda oraz efektowność łazienki cieszyła przez długie lata.

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00