Dostępność
Stan:

eRaty Santander Consumer Bank

Obudowy do wanien 

W tej kategorii nie ma produktów.

Zdarza się, że nawet najlepsza wanna wymaga dodatkowej modernizacji. Nie odbiera jej to uroku, stylu, czy funkcjonalności, a raczej czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Tak właśnie jest w przypadku obudowy do wanien, której celem jest zwiększenie wygody i podkreślenie designu wanny.

Wśród naszych artykułów łazienkowych, swoje szczególne miejsce znalazła także wysokiej jakości obudowa wanny, którą bez problemu można zamontować w każdej łazience. Nie potrzeba do tego żadnego stelażu, ani też płytek ceramicznych. Nasze obudowy zostały wyposażone w innowacyjną technologię pozwalającą na łatwe łączenie elementów. Dlatego złożenie tej prostej konstrukcji jest szybkie i czyste oraz - co równie ważne - nie wymaga dodatkowej pomocy fachowca.

W sklepie CATIDO dostępne są różne modele obudów, od wersji klasycznych jak obudowa do wanny prostokątnej, aż do wersji niestandardowych jak obudowa wanny narożnej. Każda obudowa ceniona jest za swoje walory estetyczne i praktyczne. W dużym stopniu ułatwia bowiem utrzymanie czystości w strefie kąpieli. Z drugiej strony, obudowy do wanien często wykorzystuje się do zasłonięcia mało reprezentacyjnego sanitariatu. Dzięki temu łazienka zyskuje nowy design, a sama wanna staje się dla właściciela powodem do dumy.

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00