Słuchawki prysznicowe 

4 produkty

Prysznic i słuchawka prysznicowa stanowią integralną całość, warto więc zadbać o ich spójną estetykę. To właśnie detale decydują o charakterze i stylu łazienki, dlatego tak ważne jest skupianie się na ich odpowiedniej formie.

W katalogu naszego sklepu znajdą Państwo słuchawki prysznicowe różnego typu. Dysponujemy modelami zarówno o zaokrąglonych, jak i ściętych krawędziach, które z łatwością dopasują się do każdej stylowej łazienki. Nasze słuchawki do prysznica zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości (mosiądz, chrom), posiadają również nowoczesny system anty-calc, chroniący przed osadzaniem się kamienia i zwiększający żywotność słuchawek.

Przy tak szerokim wyborze słuchawek nie ma potrzeby sięgać wciąż po ten sam, uniwersalny wygląd. Wręcz przeciwnie - projektanci i producenci prześcigają się, by zaproponować jak najbardziej zróżnicowane opcje, trafiające do rozmaitych gustów. Największą popularnością cieszą się niezmiennie słuchawki prysznicowe mosiężne, które dla wielu użytkowników są symbolem solidności i elegancji, ale z drugiej strony także funkcjonalności i wygody. Dla miłośników innowacji, oczekujących wyjątkowych doznań, przygotowano słuchawki wielofunkcyjne, pozwalające na samodzielne sterowanie strumieniem wody.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00