Wąż + uchwyt na słuchawkę 

6 produkty

To, co kiedyś uchodziło za wyłącznie funkcjonalne, dzisiaj niespodziewanie przeobraża się na naszych oczach. Geniusze designu co i rusz zaskakują nowymi rewelacjami, dzięki którym codzienne funkcjonowanie w przestrzeni łazienkowej staje się jeszcze bardziej luksusowe.

Węże prysznicowe są doskonałą reprezentacją tych zmian. Niegdyś znaczenie miała tylko ich poręczność, dziś zaś naczelną rolę pełni już przede wszystkim forma i styl. Wąż do prysznica może mieć różną długość, ale także kolor, czy fakturę. Jest on dopasowywany do łazienkowej armatury tak samo jak wanna, czy umywalka. Warto jednak pamiętać o jego praktycznej stronie. Podczas wyboru węża prysznicowego nie można się sugerować wyłącznie wyglądem, ponieważ to jakość wykonania decyduje w dalszym ciągu o żywotności węża. Aby był on wygodny w użyciu, powinien mieć pewne cechy rozciągliwości. To ułatwi codzienne czynności i zapewni komfort kąpieli.

Ważkim detalem okazuje się również uchwyt na słuchawkę do prysznica. Oferujemy więc solidne, mosiężne przyłącze kątowe, które umiejscawia się nadtynkowo wraz z wężem. Uchwyty na słuchawkę prysznicową także przybierają alternatywne kształty i wzory. Można je zamontować na ścianie lub przy brzegu wanny - wszystko zależy od tego, jaka pozycja będzie dla Państwa najbardziej dogodna.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00