Zawory miksujące - jednofunkcyjne 

13 produkty

Obecnie ciepła woda w łazience nie jest już przywilejem, ale raczej standardem. Dlatego na fali powstawania innowacji bliskich potrzebom człowieka, stworzono zawory miksujące jednofunkcyjne. Ich priorytetowym zadaniem jest podniesienie komfortu korzystania z prysznica. Bateria podtynkowa z wbudowanym układem miksującym mechanicznie miesza ciepłą i zimną wodę, tak więc dwa oddzielne kurki nie są już potrzebne. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu wystarczy właściwie tylko jednoelementowy uchwyt włączający i wyłączający strumień wody.

W ofercie sklepu CATIDO znajdują się zawory miksujące jednofunkcyjne, które pozwalają w łatwy sposób kontrolować temperaturę wody. Chroni to zarówno przed lodowatym strumieniem wody, jak i przed strumieniem zbyt gorącym. W zestawie znajduje się również regulowana rozeta i przełączniki wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej.

Dobór tworzywa podczas produkcji większych sanitariatów oraz w przypadku mniejszych elementów, podyktowany jest każdorazowo dbałością o dopasowanie do najwyższego kanonu norm. Najważniejsza jest odporność tworzywa na korozję, jego wytrzymałość oraz estetyka formy. Nasze produkty wykonane są z solidnych materiałów, dlatego bez wahania możemy zaoferować dożywotnią gwarancję satysfakcji.  

Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00