Zawory miksujące - dwufunkcyjne 

12 produkty

Zawory miksujące to bardzo przydatny wynalazek, z którego dobrodziejstw korzysta się każdego dnia, tak w pomieszczeniach kuchennych jak i łazienkowych. Zapobiegają one oparzeniom i precyzyjnie weryfikują poziom ciepłoty wody. Dlatego właśnie ostateczna temperatura strumienia wypływającego z kranu nie jest już dla nikogo zagadką. Można osobiście sprawować kontrolę i decydować o temperaturze samodzielnie, zamiast zostawiać tę kwestię przypadkowi.

Nie jest możliwe, by całkowicie zrezygnować z gorącej wody, ponieważ często przydaje się ona w łazience oraz kuchni, zwykle w sytuacjach technicznych. Z drugiej jednak strony zbyt ciepła woda wiąże się z ryzykiem poparzenia przez ludzi korzystających z prysznica lub wanny. Dlatego właśnie powstały zawory miksujące – by jeszcze bardziej ułatwić codzienne funkcjonowanie człowieka.

W ofercie naszego sklepu posiadamy zawory miksujące różnego typu, w tym także zawory miksujące dwufunkcyjne. Są one bardzo proste, a ich działanie bezpośrednie. Zawór dwufunkcyjny posiada dwa porty: wlot i wylot, które wykorzystuje się w podstawowym zastosowaniu jako ON/OFF.

Wszystkie nasze zawory są wyposażone w filtry i zawory zwrotne. Oznacza to, że w razie jakiejkolwiek awarii można dotrzeć do urządzenia od zewnątrz i szybko rozwiązać problem.

Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00