Zawory miksujące - trzyfunkcyjne 

7 produkty

Ciepła woda stanowi obecnie standard zarówno w kuchni jak i w łazience. Wciąż jednak tworzone są nowe wynalazki, których celem jest podniesienie komfortu życia człowieka. Kiedyś dążono jedynie do zaspokojenia jego podstawowych potrzeb, obecnie zaś zamierzeniem innowatorów jest osiągnięcie poziomu luksusu. Jednym z efektów tych poszukiwań są zawory miksujące trzyfunkcyjne.

W katalogu sklepu CATIDO posiadamy zawory miksujące o różnym profilu, w tym także zawory miksujące trzyfunkcyjne. Pozwalają one w bardzo intuicyjny sposób kontrolować przepływ i temperaturę wody. Zawory trzyfunkcyjne posiadają trzy porty oznaczone zwykle roboczo jako A, B i AB. W zestawie znajduje się również regulowana rozeta i przełączniki wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Dodatkowo, nasze termostaty wyposażone zostały w zintegrowaną głowicę ceramiczną oraz w solidną, angielską głowicę termostatyczną. Dobór tworzywa podczas produkcji każdego, nawet najmniejszego elementu jest zawsze podyktowany wymogiem spełnienia najwyższych standardów jakości.

Wszystkie oferowane przez nas zawory posiadają wbudowane filtry i zawory zwrotne. Oznacza to, że w sytuacji wystąpienia awarii dostanie się do urządzenia od zewnątrz nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

100% bezpieczne zakupy

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą

Dostawa z dnia na dzień

Jeśli zamówisz do godziny 14:00

Darmowa wysyłka

Dla zakupów powyżej 100 zł

Odwiedź nas w salonie

ul. Wał Miedzeszyński 73,

04-987 Warszawa

Pn.-Pt. 8:00-18:00

Sob. 9:00-15:00