Informacje o firmie

CATIDO jako firma istnieje od 2012r., a sklep internetowy catido.pl powstał w czerwcu 2016 r. i w ciągu czterech lat istnienia, z jednoosobowej  firmy oferującej sanitariaty firma stała się międzynarodowym liderem wśród oferty skierowanej do każdego sektora odbiorcy końcowego oferowanych przez nią produktów. Wypracowana mocna pozycja na rynku w Polsce została wypracowany dzięki dużemu doświadczeniu w branży sanitarnej co skutkowało jak do tej pory opatentowaniem 11 produktów we własnym zakresie głównie baterii podtynkowych, a wszystko po to aby dostosować się do rynku i spełnić wszystkie kryteria jakich oczekuje klient tj. cena-jakość-funkcjonalność-design jak do tej pory nikomu się to jeszcze nie udało. Mamy nadzieję, iż również podzielą Państwo nasze zdanie i dołączą do grona zadowolonych klientów oraz zaufają naszemu doświadczeniu aby uniknąć niepotrzebnych w przyszłości problemów w końcu branża sanitarna to też odpowiedzialność za sprzedane produkty. Tutaj bardzo ważna jest wiedza o której często klient zapomina, a nie tylko wygląd produktu. Z tego tytułu prosimy zaufać profesjonalistom za co z góry dziękujemy.

Postanowiliśmy więc dodawać nowe kategorie produktowe, oferując niezwykle szeroki asortyment, a jednocześnie utrzymując najwyższą jakość obsługi i atrakcyjne ceny. Na naszych stronach można znaleźć szeroką gamę produktów zgodnie z naszą misją, która ma na celu trzymanie się reguły :  cena-jakość-funkcjonalność-design, a wszystkie dostępne produkty muszą ją spełniać.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.