Dostawa

Przesyłka kurierska

 

Darmowa wysyłka:

Przesyłki wysyłane do Państwa kurierem na terenie Polski są darmowe z wyjątkiem przesyłek pobraniowych, które uzależnione są od rodzaju produktów wysyłanych do Państwa za które mogą być pobierane opłaty zgodne z informacją umieszczoną przy kupowanym produkcie.

Kurierzy dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Kurier dostarczy zamówione zakupy w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

 

Dostawa z dnia na dzień:

Każde złożone zamówienie do godziny 14:00 dnia roboczego jest nadawane firmą kurierską tego samego dnia roboczego z naszego magazynu. Istnieje możliwość gwarantowanej dostawy na dzień następny za dopłatą 45 zł.

UWAGA: Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie, gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze bądź dużych gabarytach paczka może zostać dostarczona pod budynek znajdujący się w adresie dostawy.

Wysyłki realizowane są każdego dnia roboczego w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności, lub wybraniu opcji za pobraniem.

 

Odbiór osobisty:

 

Zapraszamy również po odbiór osobisty w naszym sklepie firmowym:
ul. Wał Miedzeszyński 73,