CATIDO VIDI CBOX PL3 Zestaw prysznicowy podtynkowy 20 cm

699,00 zł

CATIDO VIDI CBOX PL3 ZESTAW PRYSZNICOWY W WERSJI PRO 

Więcej szczegółów

Dostępne 956 szt.

Wysyłka w 24h

Dostawa od 0 zł

Informacje o produkcie

CATIDO VIDI CBOX PL3 20 cm

Zestaw podtynkowy

DANE TECHNICZNE

RODZAJ BATERII : PODTYNKOWA

WYKOŃCZENIE : MOSIĄDZ CHROMOWANY

1. CATIDO VIDI CBOX PL3 bateria podtynkowa opatentowana przez polską firmę CATIDO z pisemną dożywotnią gwarancją. 

W skład zestawu wchodzi rozeta maskująca chrom blacha wytłaczana, mosiężne ramię deszczownicy, deszczownica 20cm x 20cm ULTRA SLIM stal nierdzewna z antycalcami systemem przeciwko osadzaniu się kamienia, mosiężny uchwyt na słuchawkę, mosiężna słuchawka z antycalacami, oraz wąż rozciągliwy. Zestaw jest kompletny gotowy do instalacji.

UWAGA !!! Większość dostępnych produktów na rynku z boxami i bez nawet tych niby polskich, a i tak produkowanych w Chinach jest źle zaprojektowana nasze odlewy są wykonywane na Litwie w dużej firmie które dostała dofinansowanie z EU stąd możemy udzielić dożywotniej gwarancji jesteśmy ich po prostu pewni mamy na to certyfikaty zakupowe surowca, puszki produkowane w Czechach, proces chromowania w Chinach, lecz fabryka która to wykonuje robi to również dla bardzo dużej i znanej firmy niemieckiej co daje nam gwarancję dobrze wykonanego produktu po czym wszystko jest u nas na miejscu składane dając nam pewność szczelności itp. Reklamacje wychodzą po czasie nie dajmy się nabrać na nieodpowiednie produkty mamy duże doświadczenie z chińskimi podwykonawcami wyciągnęliśmy wnioski produkują już dla nas bardzo duże i znane polskie firmy wartość tego produktu jest o wiele wyższa tylko jeszcze jest niedoceniona marka na rynku.

W przypadku tańszych i w podobnej cenie odpowiedników mając słabej jakości mosiądz wzrasta nam w bardzo dużym stopniu możliwość uszkodzenia głowicy ceramicznej jak i przełącznika przez odpadanie z korpusu mosiądzu szczątek po prostu jest przepłukiwany jest tam większa domieszka cynku po pewnym czasie potrafią również tworzyć się mikrodziury i przy złym odlewie defekty w postaci mikropęknięć przy tanich produktach nikt tego dobrze nie nadzoruje nie ma takiej najmniejszej szansy. Do tego słabej jakości chrom, widoczne zew. uszczelnienia, głośna praca produktu i nie umiejscowienie w puszcze całego elementu podtynkowego nasze rozwiązanie gwarantuje nam tego gwarancję mamy w tym bardzo duże doświadczenie wyciągnęliśmy wnioski inni nadal źle projektują i zaniżając cenę dają nam złudne poczucie bezpieczeństwa problem nie musi pojawić się od razu, lecz po czasie o wiele więcej pieniędzy, nerwów i czasu zajmuje w późniejszym czasie doprowadzenie do porządku błędnie zkaupionego produktu nie dajmy się na to złapać są to zbyt małe różnice cenowe w bateriach podtynkowych nie można tego ryzykować wiemy o tym stąd staram się Państwa uświadomić.

17 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: