ALCAPLAST APZ 12 OPTIMAL 85 cm + Tile ruszt do wypełniania płytkami Odpływ Liniowy

399,00 zł

ALCAPLAST APZ12 ODPŁYW LINIOWY

Więcej szczegółów

Dostępne 1 szt.

Wysyłka w 24h

Dostawa od 0 zł

Ostatnie egzemplarze!

Informacje o produkcie

ALCAPLAST APZ 12 OPTIMAL 85 cm + TILE METALOWY RUSZT DO WYPEŁNIANIA PŁYTKAMI ODPŁYW LINIOWY

DANE TECHNICZNE

RODZAJ ODPŁYWU LINIOWY DO WYPEŁNIANIA PŁYTKAMI
WYKOŃCZENIE TWORZYWO SZTUCZNE

INFORMACJE DODATKOWE

Zupełnie nowe odwodnienie liniowe z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na niskie temperatury i chemikalia, zapewnia doskonałe odprowadzenie wody z prysznica na poziomie podłogi. Regulowane plastikowe nogi umożliwiając szybką i wygodną instalację, w tym precyzyjne ustawienie spadu.

Referencje firmy :

http://alcaplast.pl/spolecnost/reference


  • ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA - Tam gdzie w standardzie jest zwykły syfon, odwodnienie liniowe ALCAPLAST wykorzystuje rozwiązanie z dwoma komorami odpływowymi. To tworzy syfon z podwójnym zasyfonowaniem i możliwością doskonałego czyszczenia obu komór aż do rury kanalizacyjnej.
  • SPADEK DNA ODWODNIENIA - Dno korpusu odwodnienia jest pochylone w kierunku centralnym co gwarantuje wyższy odpływ i lepsze właściwości samoczyszczące.
  • CZTERY WARIANTY DŁUGOŚCI - 750, 850, 950 i 1050 mm.
  • PRZEPŁYW 63 L/MIN. - Odwodnienie APZ12 Optimal ze specjalnym podwójnym syfonem zapewnia przepływ 63 l / min. To gwarantuje doskonały odbiór wody nawet przy instalacji wielkogabarytowych głowic prysznicowych z dużym wypływem wody.
  • HT50
  • REGULOWANE NÓŻKI - ułatwia instalację, wygodne i szybkie mocowanie do posadzki, dokładne i solidne ustawienie płaszczyzny, materiał PP
  • NISKA WYSOKOŚĆ ZABUDOWY - 85mm
  • SYFON KOMBINOWANY - Przy przepływie wody klapki pozostają otwarte i umożliwiają swobodny odpływ wody. Jeśli woda nie przepływa przez syfon, klapki są zamknięte a przy odparowaniu wody ze syfonu zamykają dostęp do kanalizacji.

Metalowy ruszt do wypełnienia płytkami :5 Inne produkty w tej samej kategorii: