Łatwy zwrot towaru
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Brodzik konglomeratowy Catido Vidi Low 100x200 cm to niski brodzik o wysokości 2,6 cm, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych kabinach prysznicowych i bezprogowych rozwiązaniach łazienkowych. Przeznaczony jest do montażu pod płytki lub bezpośrednio na posadzce, zapewniając minimalistyczny wygląd i łatwe dopasowanie do przestrzeni. W pierwszym akapicie podkreślono rozmiar, wysokość i przeznaczenie produktu. Brodzik wykonany jest z konglomeratu, co gwarantuje jednorodną strukturę materiału, dobrą odporność mechaniczna oraz stabilność wymiarową. Powierzchnia ma strukturę kamienia, która zmniejsza ryzyko poślizgnięcia i nadaje naturalny wygląd.


Odpływ centralny ułatwia odprowadzanie wody, a prostokątny kształt o wymiarach 100x200 cm zapewnia komfort użytkowania nawet w większych kabinach. Konstrukcja pozwala na zabudowę z płytkami, co umożliwia estetyczne wykończenie i ciągłość posadzki. Funkcjonalność brodzika opiera się na właściwościach konglomeratu: materiał ten jest łatwy w utrzymaniu czystości, odporny na plamy i działanie środków chemicznych stosowanych w łazience. Niska wysokość 2,6 cm sprzyja montażowi bezprogowemu i ułatwia dostęp osobom z ograniczoną mobilnością. Struktura kamienia zapewnia przyczepność, a centralny odpływ optymalizuje spływ wody.
Brodzik jest kompatybilny z typowymi systemami odpływowymi i armaturą prysznicową. Zakup brodzika Catido Vidi Low to praktyczne rozwiązanie dla inwestycji i modernizacji łazienek, gdzie istotne są estetyka, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Produkt sprawdzi się w aranżacjach minimalistycznych i nowoczesnych, umożliwiając dopasowanie wykończenia do reszty wnętrza. Dzięki trwałemu materiałowi i możliwości zabudowy z płytkami brodzik zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz łatwość serwisowania i utrzymania higieny.

| Producent: | CATIDO |
| Model: | Vidi Low |
| Rozmiar: | 100x200 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Kolor: | szary |
| Materiał: | Konglomerat |
| Powierzchnia: | Struktura kamienia |
| Odpływ: | Centralny |
| Kształt: | Prostokątny |
| Zastosowanie: | Do kabin prysznicowych |

