CATIDO OPTIMUM WK1 80 WALK-IN Klamry wewnętrzne Stal nierdzewna Optiwhite

1 390,00 zł

CATIDO OPTIMUM WK1 80  WALK-IN Klamry wewnętrzne Stal nierdzewna Optiwhite

Więcej szczegółów

Wysyłka w 24h

Dostawa od 0 zł

Informacje o produkcie

OPTIMUM WK1 80 Walk-in

785 ( długość ) mm x 2000 ( wysokość)  mm

Walk-In zaprojektowany i wyprodukowany dla firmy Catido spełnia wszystkie kryteria w procesie doboru odpowiedniej kabiny do naszej łazienki. Tutaj sprawa podobnie wygląda jak w przypadku baterii podtynkowych, czy zlewów podwieszanych. Walk-In jest najbardziej wygodny w użytkowaniu i pielęgnacji deklasyfikuje pozostałe alternatywy, które warto jeszcze raz przemyśleć przed dokonaniem zakupu, gdyż tutaj mamy spełnione wszystkie kryteria cena-jakość-funkcjonalność-design, a jak wiadomo minimalistyka jest zawsze w cenie. Jeśli coś ma 9 w skali od 1-10 to nie ma sensu kupować innych rozwiązań chyba, że ktoś woli bałagan zamiast porządku, lecz z reguły każdy woli żyć w porządku.

UWAGA !!!! UJĘCIA NA POWYŻSZYM ZDJĘCIU BYŁY WYKONYWANE NA BIAŁYM TLE I NIE ODZWIERCIEDLAJĄ JEGO RZECZYWISTYCH WŁAŚCIWOŚCI JEST TO CIĘŻKIE DO SFOTOGRAFOWANIA, LECZ JEST TO SZKŁO JAK Z PONIŻEJ WYKONANYCH ZDJĘĆ PILKINGTON Optiwhite ( ODBARWIONE ) PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ ZIELONYM ODCIENIEM Z NASZYCH ZDJĘĆ CHCIELIŚMY TAM BARDZIEJ UCHWYCIĆ ROZWIĄZANIA TECHNICZNE TJ. KLAMRY WEW. I UCHWYT MOCUJĄCY.

Oferowany przez nas WALK-IN jest wyprodukowany przez firmę PILKINGTON w wersji szkła hartowanego Optiwhite ( Odbarwione ) na którą mają patent i jest najlepszym szkłem na rynku w tym segmencie. Inne odpowiedniki to niejednokrotnie tanie szkło z zagranicy niespełniające żadnych norm, a konkurencja nie oferuje takiego samego efektu przezroczystości jak firma PILKINGTON.

Dodatkowo szkło jest znakowane i obrabiane przez jedną z najlepszych firm na świecie Dubiel Vitrum co daje nam gwarancję jego trwałości i braku błędów przy obróbce co może skutkować niepotrzebnymi przykrymi skutkami w przyszłości warto jest kupować tylko przemyślane rozwiązania po co w przyszłości przepłacać.

Następny element jak klamry wewnętrzne ze stali nierdzewnej z magnetycznymi zaślepkami. Oznacza to, iż są one niezniszczalne i zawsze je można przepolerować, a chrom polerowany wróci do stanu pierwotnego w przypadku mosiądzu kiedy warstwa chromu zostanie uszkodzona nie można już  z tym nic zrobić. Brak profili daje nam idealne rozwiązanie do naszej łazienki w sumie jak tak się pomyśli to nie wiadomo po co one tam są według naszej opinii są one zbędne jak i wszelkie uszczelki, które później tylko się zanieczyszczają, bądź ulegają uszkodzeniu. Nasz WALK-IN jest na całe życie innymi słowy jest praktycznie niezniszczalny.

Górny uchwyt został wykonany również ze stali nierdzewnej polerowanej. Prosimy po dokonanym zakupie o podanie wymiaru długości jakie ramię jest potrzebne, dołączymy odpowiednie do zestawu. Ma ono możliwość regulacji 1cm z każdej ze stron jak i również kąt nachylenia.

WALK-IN OPTIMUM jest wykonany ze szkła o grubości 8 mm powłoką WATER FALL. która daje nam pewność spływania wody w poprawnym stopniu i powoduje łatwość jej czyszczenia. W przeciwieństwie do Easy Clean, która ulega uszkodzeniu i trzeba ją odnawiać jak i po pewnym czasie powoduje dalsze uszkodzenia i porowatość szkła nasza powłoka jest według nas lepszą alternatywą.

6 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: