CATIDO OPTIMUM WK1 120 WALK-IN Klamry wewnętrzne Stal nierdzewna Optiwhite

1 690,00 zł

CATIDO OPTIMUM WK1 120  WALK-IN Klamry wewnętrzne Stal nierdzewna Optiwhite

Więcej szczegółów

Dostępne 1000 szt.

Wysyłka w 24h

Dostawa od 0 zł

Informacje o produkcie

OPTIMUM WK1 120 Walk-in  

1185 ( długość ) mm x 2000 ( wysokość)  mm

Walk-In zaprojektowany i wyprodukowany dla firmy Catido spełnia wszystkie kryteria w procesie doboru odpowiedniej kabiny do naszej łazienki. Tutaj sprawa podobnie wygląda jak w przypadku baterii podtynkowych, czy zlewów podwieszanych. Walk-In jest najbardziej wygodny w użytkowaniu i pielęgnacji deklasyfikuje pozostałe alternatywy, które warto jeszcze raz przemyśleć przed dokonaniem zakupu, gdyż tutaj mamy spełnione wszystkie kryteria cena-jakość-funkcjonalność-design, a jak wiadomo minimalistyka jest zawsze w cenie. Jeśli coś ma 9 w skali od 1-10 to nie ma sensu kupować innych rozwiązań chyba, że ktoś woli bałagan zamiast porządku, lecz z reguły każdy woli żyć w porządku.

UWAGA !!!! UJĘCIA NA POWYŻSZYM ZDJĘCIU BYŁY WYKONYWANE NA BIAŁYM TLE I NIE ODZWIERCIEDLAJĄ JEGO RZECZYWISTYCH WŁAŚCIWOŚCI JEST TO CIĘŻKIE DO SFOTOGRAFOWANIA, LECZ JEST TO SZKŁO JAK Z PONIŻEJ WYKONANYCH ZDJĘĆ PILKINGTON Optiwhite ( ODBARWIONE ) PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ ZIELONYM ODCIENIEM Z NASZYCH ZDJĘĆ CHCIELIŚMY TAM BARDZIEJ UCHWYCIĆ ROZWIĄZANIA TECHNICZNE TJ. KLAMRY WEW. I UCHWYT MOCUJĄCY.

Oferowany przez nas WALK-IN jest wyprodukowany przez firmę PILKINGTON w wersji szkła hartowanego Optiwhite ( Odbarwione ) na którą mają patent i jest najlepszym szkłem na rynku w tym segmencie. Inne odpowiedniki to niejednokrotnie tanie szkło z zagranicy niespełniające żadnych norm, a konkurencja nie oferuje takiego samego efektu przezroczystości jak firma PILKINGTON.

Dodatkowo szkło jest znakowane i obrabiane przez jedną z najlepszych firm na świecie Dubiel Vitrum co daje nam gwarancję jego trwałości i braku błędów przy obróbce co może skutkować niepotrzebnymi przykrymi skutkami w przyszłości warto jest kupować tylko przemyślane rozwiązania po co w przyszłości przepłacać.

Następny element jak klamry wewnętrzne ze stali nierdzewnej z magnetycznymi zaślepkami. Oznacza to, iż są one niezniszczalne i zawsze je można przepolerować, a chrom polerowany wróci do stanu pierwotnego w przypadku mosiądzu kiedy warstwa chromu zostanie uszkodzona nie można już  z tym nic zrobić. Brak profili daje nam idealne rozwiązanie do naszej łazienki w sumie jak tak się pomyśli to nie wiadomo po co one tam są według naszej opinii są one zbędne jak i wszelkie uszczelki, które później tylko się zanieczyszczają, bądź ulegają uszkodzeniu. Nasz WALK-IN jest na całe życie innymi słowy jest praktycznie niezniszczalny i najwygodniejszy w użytkowaniu jako forma prysznica, gdzie odpływ wykonuje się z jednym spadkiem po zew. stronie WALK-IN. Błędne są przekonania podwykonawców, klientów, architektów najwyższy czas to zmienić nauka ma tylko jedną ścieżkę najlepszych rozwiązań nie kilka zawsze jest te jedno najlepsze.

Górny uchwyt został wykonany również ze stali nierdzewnej polerowanej. Prosimy po dokonanym zakupie o podanie wymiaru długości jakie ramię jest potrzebne, dołączymy odpowiednie do zestawu. Ma ono możliwość regulacji 1cm z każdej ze stron jak i również kąt nachylenia.

WALK-IN OPTIMUM jest wykonany ze szkła o grubości 8 mm powłoką WATER FALL. która daje nam pewność spływania wody w poprawnym stopniu i powoduje łatwość jej czyszczenia. W przeciwieństwie do Easy Clean, która ulega uszkodzeniu i trzeba ją odnawiać jak i po pewnym czasie powoduje dalsze uszkodzenia i porowatość szkła nasza powłoka jest według nas lepszą alternatywą.

5 Inne produkty w tej samej kategorii: