CATIDO NOVA SL22 Zlewozmywak granitowy podwieszany

290,00 zł

Zlewozmywak granitowy podwieszany podblatowy NOVA SL22

Więcej szczegółów

Dostępne 100 szt.

Wysyłka w 24h

Dostawa od 0 zł

Informacje o produkcie

DANE TECHNICZNE

RODZAJ ZLEWOZMYWAKA

PODWIESZANY

WYKOŃCZENIE

80% GRANIT 20% ŻYWICE 


Linia:Nova

Kolor:Antracyt
Typ:1-komorowy
Syfon : Tak
Załączone wyposażenie: Zestaw montażowy

Wymiary zlewozmywaka:

Wymiary zewnętrzne
217 x 455 x 140 mm.

Wymiary komory 
157 x 395 x 130 mm. 

Szerokość rantu 30 mm.

Zlew uniwersalny, do łączenia. 

Do szafek od 30 cm.

Zlew odwracalny.

Na życzenie możemy wykonać zlew w innym kolorze prosimy ewentualne zapytania kierować droga mailową.Produkt wyprodukowany dla polskiej renomowanej marki CATIDO najwyższej jakości jako jeden z nielicznych produkowany w systemie zarządzania jakością ISO 9001:2000. Niejednokrotnie w tej samej fabryce są produkowane droższe odpowiedniki dostępne na rynku od tej pory można je kupić taniej.

Surowiec tj. granit 80% wykorzystany do produkcji pochodzi z tego samego miejsca co wiodących producentów na rynku. Pozostałe 20% żywicy są odpowiednio dobrane aby nadać zlewozmywakowi kamienny wygląd. Odporny na zarysowania, wysokie temperatury do 280°C. Powłoka antybakteryjna uwalniająca jony srebra likwiduje szkodliwe bakterie i grzyby.

W zestawie syfon renomowanej firmy ALCAPLAST :

Przy odbiorze przesyłki za pobraniem najpierw należy dokonać płatności u Kuriera, a dopiero potem można otworzyć opakowanie. Jest to podyktowane procedurami firmy kurierskiej - prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odbioru przesyłki.

SZKODY TRANSPORTOWE: 
Odbierając przesyłkę należy ją sprawdzić w obecności kuriera, czy nie ma uszkodzeń mechanicznych lub braków. W razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, należy sporządzić protokół w obecności kuriera (kurier dysponuje stosownym drukiem) i poinformować nas o tym fakcie w formie e-maila. Jeżeli nie sprawdzicie Państwo przesyłki w obecności kuriera, reklamacje dotyczące uszkodzeń w transporcie lub braków w zawartości przesyłki nie będą mogły być uwzględnione. Spisanie protokołu w przypadku uszkodzenia i tylko w momencie odbioru, daje Państwu gwarancję otrzymania drugiego zlewozmywaka.

  • Zalecenia dotyczące pielęgnacji i użytkowania zlewozmywaków w Karcie Gwarancyjnej dołączanej do przesyłki, bądź na życzenie udzielane są drogą mailową serwis@catido.pl


UWAGA PRODUKT WYSYŁAMY TYLKO NA PÓŁ PALECIE W CELU BEZPIECZEŃSTWA DOTARCIA ZLEWU W CAŁOŚCI WTEDY MAMY PEWNOŚĆ,  IŻ TRANSAKCJA ZOSTANIE POPRAWNIE PRZEPROWADZONA BEZ ZBĘDNYCH KOMPLIKACJI.

8 Inne produkty w tej samej kategorii: