CATIDO NOVA SL56 Zlewozmywak granitowy podwieszany

660,00 zł

Zlewozmywak granitowy podwieszany podblatowy NOVA SL56

Więcej szczegółów

Dostępne 982 szt.

Wysyłka w 24h

Dostawa od 0 zł

Informacje o produkcie

DANE TECHNICZNE

RODZAJ ZLEWOZMYWAKA

PODWIESZANY

WYKOŃCZENIE

80% GRANIT 20% ŻYWICE 

Linia:Nova

Kolor:Antracyt

Typ:1-komorowy

Syfon : Tak

Załączone wyposażenie: Zestaw montażowy

Wymiary zlewozmywaka:

Wymiary zewnętrzne

553 x 455 x 180 mm.

Wymiary komory

493 x 395 x 170 mm.

Szerokość rantu 30 mm.

Do szafek od 60 cm.

Zlew odwracalny.

Na życzenie możemy wykonać zlew w innym kolorze prosimy ewentualne zapytania kierować droga mailową niebawem będą już dodane  profesjonalne zdjęcia.
Produkt wyprodukowany dla polskiej renomowanej marki CATIDO najwyższej jakości jako jeden z nielicznych produkowany w systemie zarządzania jakością ISO 9001:2000. Niejednokrotnie w tej samej fabryce są produkowane droższe odpowiedniki dostępne na rynku od tej pory można je kupić taniej.

Surowiec tj. granit 80% wykorzystany do produkcji pochodzi z tego samego miejsca co wiodących mowa o najlepszych producentów na rynku. Pozostałe 20% żywicy są odpowiednio dobrane aby nadać zlewozmywakowi kamienny wygląd. Odporny na zarysowania, wysokie temperatury do 280°C. Powłoka antybakteryjna uwalniająca jony srebra likwiduje szkodliwe bakterie i grzyby.

W zestawie syfon chowany w celu nie zajmowania pod blatem miejsca tak jak standardowe syfony do tej pory czyniły daje to nam większą przestrzeń aby np. schować śmietnik nie potrącając syfonu, bądź w ogóle braku możliwości jego dosunięcia.

Tak wyglądają zlewy poniżej oferowanej przez nas jakości mowa tutaj o cenie do tego jeszcze design powoduje to, iż śmiało zachęcamy do zakupu produkt bezkonkurencyjny w klasyfikacji cena-jakość-funkcjonalność-design :

Proszę zwrócić uwagę jak takie zlewy łatwo się rysują, nie spływa woda, zostają zacieki są bardzo wrażliwe na zmiany temperatur potrafią się odbarwiać po czasie nie mowa już o ich wytrzymałości i jeszcze wyglądają jak plastik albo tani granit, bądź jego brak. Przesłane 3 zdjęcia obrazują zlew Mamy naszego współpracownika po kilkumiesięcznym użytkowaniu kobieta bardzo dbająca o produkty, a jednak i tak nie pomogło proszę zaufać profesjonalistom firma Catido miała w swojej ofercie większość dostępnych zlewów na rynku i z pewnością wyciągnęła wnioski klient nie ma tego porównania możemy tylko przekazać naszą wiedzę aby go uświadomić.

Jeszcze jedno zdjęcie zlewu znanej marki my tego nie chcemy kupując nasz produkt i impregnując go nie nie ma prawa takie coś się nam przydarzyć :

Przy odbiorze przesyłki za pobraniem najpierw należy dokonać płatności u Kuriera, a dopiero potem można otworzyć opakowanie. Jest to podyktowane procedurami firmy kurierskiej - prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odbioru przesyłki.

SZKODY TRANSPORTOWE: 
Odbierając przesyłkę należy ją sprawdzić w obecności kuriera, czy nie ma uszkodzeń mechanicznych lub braków. W razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, należy sporządzić protokół w obecności kuriera (kurier dysponuje stosownym drukiem) i poinformować nas o tym fakcie w formie e-maila. Jeżeli nie sprawdzicie Państwo przesyłki w obecności kuriera, reklamacje dotyczące uszkodzeń w transporcie lub braków w zawartości przesyłki nie będą mogły być uwzględnione. Spisanie protokołu w przypadku uszkodzenia i tylko w momencie odbioru, daje Państwu gwarancję otrzymania drugiego zlewozmywaka.

  • Zalecenia dotyczące pielęgnacji i użytkowania zlewozmywaków w Karcie Gwarancyjnej dołączanej do przesyłki, bądź na życzenie udzielane są drogą mailową serwis@catido.pl


UWAGA PRODUKT WYSYŁAMY TYLKO NA PÓŁ PALECIE W CELU BEZPIECZEŃSTWA DOTARCIA ZLEWU W CAŁOŚCI WTEDY MAMY PEWNOŚĆ,  IŻ TRANSAKCJA ZOSTANIE POPRAWNIE PRZEPROWADZONA BEZ ZBĘDNYCH KOMPLIKACJI.19 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: