CATIDO NOVA SL53 WHITE Zlewozmywak ceramiczny podwieszany biały

1 499,00 zł

Zlewozmywak ceramiczny podwieszany podblatowy NOVA SL53 WHITE

Więcej szczegółów

Dostępne 50 szt.

Wysyłka w 24h

Dostawa od 0 zł

Informacje o produkcie

DANE TECHNICZNE

RODZAJ ZLEWOZMYWAKA

PODWIESZANY

WYKOŃCZENIE

CERAMICZNY

Linia : Nova

Kolor : Biały

Typ:1-komorowy

Syfon : Tak

Załączone wyposażenie: Zestaw montażowy

Wymiary zlewozmywaka:

Wymiary zewnętrzne

553 x 455 x 200 mm.

Wymiary komory

473 x 395 x 180 mm.

Szerokość rantu 30 mm.

Do szafek od 60 cm.

Zlew odwracalny.

Na życzenie możemy wykonać zlew w innym kolorze prosimy ewentualne zapytania kierować droga mailową.Produkt wyprodukowany dla polskiej renomowanej marki CATIDO najwyższej jakości jako jeden z nielicznych produkowany w systemie zarządzania jakością ISO 9001:2000. Niejednokrotnie w tej samej fabryce są produkowane droższe odpowiedniki dostępne na rynku od tej pory można je kupić taniej.

Dzięki połączeniu dwóch najwyższej jakości materiałów: kamionki szlachetnej i powłoki szkliwa, które nadają zlewozmywakom naturalny z połyskiem wygląd, a gładka powierzchnia sprawia że jest łatwa w pielęgnacji.

Opracowana przez polskiego producenta CATIDO receptura oraz proces wypalania w temp. powyżej 1200 stopni C sprawia, że ceramika jest twarda i wytrzymała na zarysowania i uderzenia oraz odporna na działanie wysokich i niskich temperatur wynikające z codziennego użytkowania.

Powłoka antybakteryjna uwalniająca jony srebra likwiduje szkodliwe bakterie i grzyby.

UWAGA NOWOŚĆ !!! W zestawie syfon małogabarytowy renomowanej firmy ALCAPLAST daje on nam więcej przestrzeni w szafce i kupując go u nas w zestawie oszczędzamy nie tylko pieniądze, lecz również miejsce pod naszym zlewem :


Przy odbiorze przesyłki za pobraniem najpierw należy dokonać płatności u Kuriera, a dopiero potem można otworzyć opakowanie. Jest to podyktowane procedurami firmy kurierskiej - prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odbioru przesyłki.

SZKODY TRANSPORTOWE: 
Odbierając przesyłkę należy ją sprawdzić w obecności kuriera, czy nie ma uszkodzeń mechanicznych lub braków. W razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń, należy sporządzić protokół w obecności kuriera (kurier dysponuje stosownym drukiem) i poinformować nas o tym fakcie w formie e-maila. Jeżeli nie sprawdzicie Państwo przesyłki w obecności kuriera, reklamacje dotyczące uszkodzeń w transporcie lub braków w zawartości przesyłki nie będą mogły być uwzględnione. Spisanie protokołu w przypadku uszkodzenia i tylko w momencie odbioru, daje Państwu gwarancję otrzymania drugiego zlewozmywaka.

  • Zalecenia dotyczące pielęgnacji i użytkowania zlewozmywaków w Karcie Gwarancyjnej dołączanej do przesyłki, bądź na życzenie udzielane są drogą mailową serwis@catido.pl
8 Inne produkty w tej samej kategorii: