5 baterii umywalkowych do eleganckiej łazienki

2018-07-18
  • Catido Vidi RT1 Cbox Black – wysokiej klasy bateria podtynkowa, dedykowana dla nowoczesnych łazienek. Chromowane wykończenie nadaje jej prawdziwie elegancki charakter, a specjalna powłokę ShinyOne efekt ten potęguje. Estetykę zwiększa także rozeta wykonana ze szkła o grubości 4 mm. Jeśli chodzi o praktyczną funkcję baterii, to została wyposażona w wylewkę, perlator napowietrzający EKO, co będzie cenne dla osób, dbających o domowy budżet i środowisko naturalne. A także zawór miksujący z dźwignią. Elementem uszczelniającym jest wykonany ze sprężystego tworzywa sztucznego CBOX. Geometryczna linia baterii jest niezwykle elegancka, schludna, docenią ją prawdziwi esteci i miłośnicy ultranowoczesnych rozwiązań

  • Catido Venice SB1B – wysoki połysk, mocny kolor? Niesamowity efekt - właśnie taki daje ta, wyposażona w perlator napowietrzający, bateria umywalkowa. Została wykonana z materiałów doskonałej jakości, co gwarantuje jej długoletnie, bezawaryjne użytkowanie. Z powodzeniem sprawdzi się ona zarówno w nowoczesnej, minimalistycznej i męskiej łazience. W tej klasycznej lub stylizowanej na styl retro będzie silnym akcentem. Bateria jest chromowana, pokryta powłoką ShinyOne, która nadaje jej estetyki.

  • Catido VIDI LN1A – bateria wykonana z mosiądzu i wykończona chromem, a dla zwiększenia poziomu estetyki, pokryta powłoką ShinyOne, pięknie podkreślającą jej wytworny charakter i nowoczesne wzornictwo. Bateria jest nie tylko estetycznym dopełnieniem wyposażenia łazienki, ale również wysoce praktycznym urządzeniem. Wysoka jakość materiałów wykonania przekłada się na możliwość długoletniej eksploatacji i trwałości baterii.

  • Catido VIDI LN2A – bateria umywalkowa nablatowa, która doskonale sprawdzi się w klasycznych wnętrzach, dodając im blasku, dzięki pokryciu chromowanego wykończenia specjalną powłoką ShinyOne. Wysoka jakość mosiądzu użytego do konstrukcji baterii daje gwarancję wygodnego użytkowania przez długi czas, a estetyczne wzornictwo i uniwersalny charakter pozwolą z powodzeniem wpisać ją w konwencję łazienki minimalistycznej w zimnych tonacjach szarości czy mocnych, nasyconych barwach, czerwieni.

  • Catido Venice LN1P White Cbox – bakteria umywalkowa podtynkowa z rozetą wykonaną z hartowanego szkła grubości 4 mm. Górna część, zawierająca zawór miksujący oraz dźwignię, jest chromowana. Element uszczelniający CBOX nie tylko uszczelnia całość, ale również ułatwia montaż, będąc bardzo funkcjonalnym. Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość jego przycięcia na wymiar 54 – 65 mm. Dodatkową zaletą tej baterii jest wysokiej jakości perlator napowietrzający, doceniany przez tych, którzy dbają o budżet domowy i ekologów.

pixel