Szare baterie prysznicowe - podtynkowe i natynkowe

ilość znalezionych towarów: 11

Twoja łazienka stanie się bardziej elegancka dzięki szarej baterii prysznicowej

Baterie prysznicowe to nieodzowny element każdej kabiny. Chcąc cieszyć się komfortową eksploatacją tego elementu przez długie lata, warto zdecydować się na renomowane i sprawdzone produkty najwyższej klasy. W Catido od lat produkujemy szare baterie prysznicowe w jakości premium. Wszystkie modele baterii zostały przez nas zaprojektowane i dopracowane w najdrobniejszym detalu. Dzięki temu to, co dostaje klient, to bateria prysznicowa o niezwykłym i oryginalnym wyglądzie przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i trwałości przez długie lata.

Szare baterie prysznicowe w różnych wariantach

Dostępne u nas szare baterie prysznicowe można nabyć w wersji podtynkowej i natynkowej. W obydwu przypadkach mechanizmy zostały tak zaprojektowane, by nawet intensywna eksploatacja nie stanowiła dla nich żadnego wyzwania. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do tego, by wszystkie modele były idealnie wykonane, więc nawet po latach użytkowania nie dochodzi do rozszczelniania się baterii lub problemów z funkcjonowaniem. Baterie z deszczownicą podtynkowe, jako zestaw, a także wszystkie inne modele są przez nas opatentowane, więc klienci mają pewność, że kupują oryginalny produkt najwyższej klasy, któremu nie dorównają tańsze podróbki.

Eleganckie baterie prysznicowe szare

Wszystkie elementy baterii prysznicowych szarych wykonane zostały z solidnego metalu, oraz częściowo z materiałów plastikowych. Są one pomalowane proszkowo, co gwarantuje nienaganny wygląd, który pomimo upływających lat eksploatacji się nie zmienia. Dbając o satysfakcję naszych klientów pilnujemy by każdy produkt prezentował się nienagannie także pod względem wizualnym. Nasze baterie prysznicowe Catido dobrze pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i do klasycznych aranżacji. Wśród dziesiątek produktów, każdy znajdzie szare baterie prysznicowe spełniające jego wymagania w tym zakresie. Większość modeli dostępna jest też w różnych wariantach jeśli chodzi o wielkość. Szczegółowe parametry techniczne podane są w opisach każdego z produktów.

    pixel