Białe baterie prysznicowe - podtynkowe i natynkowe

ilość znalezionych towarów: 20

Dzięki białej baterii łazienkowej zmienisz oblicze swojej łazienki

Wysokiej klasy armatura łazienkowa jest nieodzowna w każdej łazience. Solidne i estetyczne białe baterie prysznicowe pozwalają nie tylko na zachowanie odpowiednich walorów funkcjonalnych i komfortu eksploatacji łazienki, ale także na wpływają na kwestie wizualne. Baterie prysznicowe w eleganckim białym kolorze z naszej oferty prezentują się niebanalnie i świetnie wkomponowują się w nowoczesne wnętrza. Są jednak wykonane w minimalistycznym designie, więc będą współgrały właściwie z każdą łazienką. Biała bateria okazuje się bardzo elegancka i uniwersalna w tym względzie.

Wszystkie białe baterie prysznicowe CATIDO z naszej oferty są jednak zaprojektowane nie tylko pod kątem efektownego designu, ale też funkcjonalności na wysokim poziomie. Zestaw z deszczownicą, a także standardowe baterie świetnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania, zapewniając wysoki komfort i wygodę podczas kąpieli.

Białe baterie prysznicowe w różnych wariantach

Staramy się wychodzić naprzeciw różnym potrzebom naszych klientów, więc nasze baterie prysznicowe dostępne są w bardzo odmiennych wariantach. Są to wersje podtynkowe, oraz natynkowe, a ponadto większość modeli dostępnych jest w różnych wielkościach. Szczegółowe parametry techniczne znajdują się w opisach każdego z produktów.

Baterie CATIDO – produkcja w Polsce z dbałością o jakość

Baterie prysznicowe białe produkujemy w Polsce, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad tym, co dostarczamy klientom. W kwestii precyzji wykonania nie idziemy na żadne kompromisy, więc każdy z modeli baterii jest nie tylko świetnie zaprojektowany, ale także wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale. Nie uznajemy także słabych zamienników, jeśli chodzi o komponenty. Każdy z modeli baterii wykonany jest według najwyższych standardów, więc mogą one posłużyć przez wiele lat, nie tracąc na walorach funkcjonalnych, a także wizualnych. Jesteśmy pewni swoich produktów, więc udzielamy na nie gwarancji na wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą armatury łazienkowej CATIDO!

    pixel