Przyciski do spłuczki do zestawów WC

ilość znalezionych towarów: 17

Nowoczesny, oryginalny design, jakim zachwycają przyciski do spłuczki z naszej oferty, pozwoli odmienić Twoją łazienkę i nadać jej charakteru. Dostępnych jest kilkanaście modeli o różnych kształtach, wymiarach, a nawet kolorach, każdy więc znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Przyciski spłukujące do WC oraz ceramika sanitarna ze sklepu Catido.pl wykonane są z różnego tworzywa. Można wybierać między tymi wykonanymi ze szkła, chromu, stali czy ABS’u.

Przyciski do spłuczki podtynkowej dostępne u nas charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki użyciu najlepszych surowców, ale również starannością. Są to produkty warte swojej ceny, zachwycające nie tylko pięknym, nowoczesnym wyglądem, ale i trwałością oraz funkcjonalnością. Wyjątkowo łatwo utrzymać je w czystości, wystarczy przetrzeć powierzchnię szmatką. W ofercie sklepu znajdują się przyciski sterowane za pomocą Wi-Fi, z podświetlanym panelem, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Takich rozwiązań na próżno szukać w przyciskach do spłuczki uniwersalnej, kompaktowej.

Wszystkie oferowane przyciski spłukujące do WC, znajdujące się na stronie Catido.pl są bardzo łatwe w montażu, sprzedawane w zestawie z wszystkimi niezbędnymi materiałami mocującymi. Trwałość i wysoką estetykę elementów zawdzięczamy malowaniu proszkowemu oraz szkiełkowaniu. Zastosowanie tych technik gwarantuje jednorodną, równą powłokę, bardzo odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie chemii, promieniowania UV i wilgoci. To produkt premium, który będzie cieszył przez lata. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie!

    pixel