Syfony do wanien

ilość znalezionych towarów: 6

Syfon do wanny - różne modele

Nowoczesne, stylowe wanny zaliczane są do podstawowego wyposażenia łazienki ze względu na fakt, iż kojarzą się z chwilą przyjemnego relaksu. W ofercie naszego sklepu nie mogło więc zabraknąć pomysłów, dzięki którym strefa kąpielowa może być funkcjonalna i wysoce estetyczna. Syfony wannowe prezentowane poniżej to nowoczesna technologia oraz niezawodność, sprawdzająca się przez lata. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz precyzja gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Catido.pl jest miejscem przyjaznym każdemu Klientowi, zapewnia rozwiązania nowoczesne, dedykowane domom i mieszkaniom. Wanny oferowane w takim kontekście dadzą sposobność prostego montażu wybranego modelu, który umożliwi spełnienie marzeń. Nasz sklep stawia na uniwersalność i oryginalność, dlatego w ofercie dostępne są różnorodne rozwiązania. Syfony wannowe najlepszych producentów zadowolą wymagających Klientów. Polecamy zapoznać się z naszymi propozycjami, by zaprojektować przestrzeń, idealną dla wszystkich domowników.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo stylowe i zaawansowane technologicznie wyposażenie łazienki, w tym korek click-clack charakteryzujący się wieloma interesującymi zaletami. Jeżeli chcecie Państwo udoskonalić korzystanie z wanny czarny lub biały klik-klak sprawdzi się doskonale z kilku powodów.

Dlaczego warto postawić na korek click-clack w propozycji sklepu internetowego catido.pl?

  • syfony wannowe występują w komplecie z korkiem, więc nie musicie się Państwo martwić o dodatkową optymalizację,
  • proste zamykanie odpływu wody, pełna szczelność, kiedy pojawia się taka potrzeba,
  • element prosty w oczyszczaniu, zabrudzenia nie dochodzą głęboko do instalacji,
  • znaczące udoskonalenie w porównaniu do klasycznych korków gumowych,
  • zgodność z ceramiką łazienkową od większości producentów,
  • dodatkowa ochrona przed powstawaniem kamienia, osadu.

Czym wyróżniają się syfony wannowe w ofercie sklepu catido.pl?

Wprowadziliśmy do sklepu online syfony wannowe o wysokiej wytrzymałości – zestawy odpływowe wykończone mosiądzem i chroniące użytkowników przed wydzielaniem nieprzyjemnych zapachów, nawet po długim czasie eksploatacji.

Dlaczego warto postawić na dodatki łazienkowe polskiej produkcji?

Nasz syfon do wanny z przelewem wiąże się z dożywotnią gwarancją na odpryski. Wszystkie elementy do łazienki w naszym katalogu przechodzą przez system zarządzania jakością ISO 9001:2000, co przekłada się nie tylko na wyższą użyteczność, ale właściwie brak problemów serwisowych. Przed zamówieniem informujemy Państwa o dostępności asortymentu. Oddajemy do dyspozycji kalkulator dla indywidualnych wykonawców. Promujemy syfony wannowe polskiej produkcji. W zestawie otrzymujecie Państwo klucz ułatwiający przeprowadzenie samodzielnej instalacji.

Czy zapewniamy różnorodność kolorystyczną przy aranżacji łazienki?

Przedstawiamy rzeczywiste zdjęcia elementów łazienkowych przy okazji zróżnicowanych kolorystycznie – czarny, biały odpływ do wanny to najpopularniejsze barwy pasujące do każdego rodzaju aranżacji przestrzeni sanitarnej. Przy okazji wdrożyliśmy system rozłożenia każdego zakupu na optymalne raty. Zapraszamy serdecznie do współpracy i kontaktu z naszymi ekspertami.

    pixel