Baterie podtynkowe

ilość znalezionych towarów: 62

bateria podtynkowa

Bateria podtynkowa do Twojej łazienki

Baterie podtynkowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe, nowoczesne produkty. Są one jednym z rozwiązań, wykorzystywanych w wielu łazienkach. Dzięki nim można korzystać z baterii prysznicowej, której korpus, będący częścią techniczną jest zabudowany w ścianie. Dzięki temu całość wygląda minimalistycznie i ładnie. Baterie podtynkowe bardzo dobrze sprawdzają się w nowoczesnych, jak i tradycyjnych łazienkach. Dzięki ukrytej w ścianie części, urządzenie prezentuje się estetycznie i schludnie. Bateria podtynkowa posiada funkcje takie same jak bateria klasyczna, jednak wygrywa z nią walorami estetycznymi. W naszym asortymencie znajdują się baterie podtynkowe mechaniczne oraz termostatyczne. Szeroki wybór pozwala każdemu z klientów znaleźć idealną baterię podtynkową dla siebie. Jest to bardzo ważne, ponieważ poszczególne rozwiązania techniczne mogą okazać się korzystniejsze w niektórych sytuacjach. Przykładowo, baterie z termostatem szczególnie przypadną do gustu osobom dbającym o zasobność portfela oraz rodzicom małych dzieci. Dzięki możliwości ustawienia temperatury obniżamy rachunki za wodę, a najmłodszych chronimy przed przypadkowym poparzeniem zbyt gorącą wodą. Jest to rozwiązanie, na którym mogą skorzystać także osoby mieszkające w pojedynkę, które cenią sobie kąpiel w konkretnych warunkach. Poprzez wybór idealnej temperatury można oszczędzić czas i natychmiast po wejściu pod prysznic zamoczyć się w idealnie ciepłej wody.

Duży wybór baterii podtynkowych

Oferta naszego sklepu obejmuje baterie chromowane, szklane (czarne oraz białe), a także w kolorze matowym czarnym. Dzięki takiemu wyborowi łatwo dobierzemy sprzęt do pozostałego wyposażenie łazienki. W obecnych czasach jest to kwestia bardzo istotna. Obowiązujące trendy zakładają otaczanie się odpowiednio zorganizowaną i estetyczną przestrzenią. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że przebywanie w zadbanym i elegancko się prezentującymi pomieszczeniu wpływa na samopoczucie i sprawia, że chętniej spędza się w nim czas. Dobrze dobrana bateria podtynkowa może pozwolić osiągnąć ład i podkreślić nowoczesny charakter łazienki.

W jaki sposób dbać o baterie podtynkowe?

Aby bateria podtynkowa przez długi czas prezentowała się w sposób nienaganny, należy w odpowiedni sposób o nią dbać. Na szczęście w przypadku tych elementów nie jest to trudne zadanie, wymaga jedynie niewielkiego przygotowania. Każdą baterię podtynkową można w prosty sposób wyczyścić zwykłym płynem np. do mycia naczyń lub specjalnym środkiem dedykowanym armaturze łazienkowej. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich produktów można mieć pewność, że produkt będzie wyglądał jak nowy i nie osiądzie na nim brud czy kamień. Warto pamiętać, aby do czyszczenia baterii podtynkowych korzystać z miękkich ścierek lub gąbek. Pozwoli to na uniknięcie zarysowania powierzchni. Istotne jest także unikanie zbyt silnych środków czyszczących.

Oferta, dostępna w naszym sklepie jest szczególnie dopasowana do potrzeb klientów ceniących sobie wysoką jakość i estetykę. Warto podkreślić, że wypracowane przez nas kontakty handlowe pozwalają zaproponować Państwu wyłącznie baterie najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do obejrzenia całego asortymentu oraz do zakupu starannie wyselekcjonowanych produktów, jakie dla Państwa zamieściliśmy w naszej ofercie.

Przeczytaj także poradnik: jak wybrać baterię podtynkową do łazienki?

    pixel